Zawody po angielsku czyli kim chciałbyś być jak dorośniesz

Zawody po angielsku czyli kim chciałbyś być jak dorośniesz [pdf, wideo]

Kim chciałbyś być w przyszłości? Zastanawialiście się kiedyś kim chciałyby zostać Wasze dzieci w przyszłości, jak dorosną? Zrobimy to dziś wspólnie po angielsku.

Zawody po angielsku. Ćwiczymy pytanie What do you want to be? Kim chciałbys zostać gdy dorośniesz? Tradycyjnie w Gadule piosenka wprowadzi kluczowe słownictwo, a następnie zapraszamy do ćwiczeń. Karty pracy przygotowane do tej lekcji pozwolą utrwalić materiał i mamy nadzieję, że dostarczą również trochę wartościowej rozrywki.

Zawody po angielsku: Firefighters

Dla wszystkich przedszkolaków, którzy już wiedzą, że zostaną strażakami polecamy film pełen emocji. Kim chciałbyś być gdy dorośniesz? Zdarza się, że zadajemy to pytanie naszym dzieciom i uzyskujemy bardzo ciekawe odpowiedzi. W związku z tym, że dzieci uczą się inaczej niż dorośli. Głównie poprzez słuchanie, patrzenie i działanie. Przez cały czas są chłonne wiedzy i otwarte na nowe doświadczenia.

Dużo większe szanse na przyswojenie języka daje równoległe wpajanie go poprzez wzrok, słuch i dodatkowo przez aktywną zabawę. Pomoga w tym przygotowane do tej lekcji kart pracy. Wykorzystując naturalną droge przyswajania języka stopniowo poszerzamy zakres słów i zwrotów, których używamy na zajęciach.

Czy wiecie czym zajmuje się policjant?

Zabawa:

Znajdź różnice

Połącz zawody

Grafomotoryka

Labirynt

Kolorowanka

Udostępnij innym:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.