Dawno, dawno temu tuż tuż niedaleko w śremskim zaciszu.. ..innymi słowy wyobraźcie sobie rok 2010 i hiper – energiczną mamę, która po powrocie z emigracji rzuca się w wir poszukiwania najlepszych rozwiązań językowych dla swojego dziecka ponieważ zauważa duży potencjał do rozwinięcia. Rozczarowuje ją to co znajduje w Śremie więc zakasuje rękawy i zabiera się do pracy.

Doskonale wie czego szukać i jak zabrać się do zadania. Przeczesuje internety w poszukiwaniu możliwości oraz inspirujących materiałów, aby zaangażować swoje dziecko. Zaczyna zabawę językową, która przynosi zaskakujące efekty i frajdę prowadzącej więc postanawia rozszerzyć działania. Tak powstaje Gaduła! Kolejne lata to liczne warsztaty, szkolenia metodyczne, setki godzin zbierania doświadczeń w pracy indywidualnej i grupowej w szkołach i przedszkolach. Satysfakcja z pracy rosła, a apetyt na rozwój nie malał.

Setki napotkanych dzieci i zaopiekowanych emocji, lepsze i gorsze momenty oraz niekończące się pomysły doprowadziły do momentu gdzie do Gaduły zaczęły dołączać kolejne osoby prowadzące kursy według zaadoptowanych w Gadule Metod oraz według naszych Standardów. Zespół stał się kołem napędowym Gaduły.

Gaduła dziś jest wyjątkowym miejscem, które powstało w 2010 roku jako źródło ambitnych rozwiązań językowych dla wymagających Rodziców. Zapraszamy do nas osoby, którym leży na sercu podnoszenie umiejętności językowych Dzieci z dbałością o relacje i w poszanowaniu dziecięcych potrzeb. Czy jesteś takim Rodzicem?