||

Plac zabaw – materiały aktywizujące dzieci po angielsku [pdf, wideo]

Dzieci uwielbiają place zabaw na dworze. Mogą wtedy bawić się z przyjaciółmi cały dzień. Mogą huśtać się na huśtawkach, mogą zjeżdżac na ślizgawkach i kręcić się na karuzeli. Dzięki wspólnej zabawie uczą się współpracy i kreatywności.

Plac zabaw. Na kursach w Gadule podejmujemy tematy związane ścisle z najbliższym otoczeniem dziecka. Zwiększa to szane na zaangażaowanie emocjonalne w proces nauczania, a tym samym na dłuższe zapamiętywanie poszczególnych zdań czy zwrotów.

Przygotowaliśmy dla Was dzisiaj piosenkę Sweet Songs.

Dzięki tej piosence poznacie nazwy sprzętów znajdujących się na placu zabaw oraz poznacie nazwy czynności, które można wykonywać w trakcie zabawy na dworze.

W kolejnej wybranej przez nas piosence rozszerzymy odrobinę zakres zainteresowań. Hmmm… Co jeszcze przyda nam się na placu zabaw? Może krem do opalania jeśli jest gorąco? Może buciki, żeby nie zranić stópek?

Po odśpiewaniu zapraszamy do kart pracy. Być może piosenki zmotywują Was, żeby wyjść na dwór i spróbować nazwać to co widzicie na placu zabaw lub to co robicie na dworze? Hopsasa

Plac zabaw – materiały aktywizujące

Grafomotoryka

pobierz pdf

Kolorowanka

pobierz pdf

Znajdź różnice

pobierz pdf

Sudoku

pobierz pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *