Nasz zespół

„Talent wygrywa mecze, ale praca zespołowa i inteligencja wygrywają mistrzostwa.” – Michael Jordan.

Agnieszka Pawlińska

Właściciel
Cześć, nazywam się Agnieszka i jestem założycielką Gaduły. Od ponad 13 lat razem z Wami i moimi lektorami tworzymy wyjątkowe miejsce do nauki języków obcych dla dzieci i młodzieży, gdzie dzięki unikatowej formie mogą w swój indywidualny sposób pogłębiać tajniki języka. Tworzymy miejsce gdzie edukacja jest wyjatkowa – oparta na szacunku i pozytywnej relacji z uczniami.

Inga Naskręt

Lektor
Cześć nazywam się Inga. Od zawsze wiedziałam, że język angielski to moja największa pasja ❤️. Już w gimnazjum byłam uczennicą klasy językowej, a zaraz po ukończeniu szkoły zaczęłam aktywnie pomagać uczniom szkoły podstawowej w nauce i w przygotowaniu do egzaminów. Uwielbiam łączyć moją pasję z pracą, po prostu spełniam się w tym co robię.
Dołącz do nas

Kompetencje i wartości

Wszyscy Lektorzy zaangażowani do współpracy w Gadule zostali przeszkoleni w pracy Metodami wykorzystywanymi w Szkole. Metodyk Gaduły prowadzi cykliczne rozmowy oraz dba o utrzymanie wysokiego standardu kursów.
Zapraszamy do współpracy Lektorów, którzy oprócz odpowiednich kwalifikacji oraz kompetencji podzielają również nasze wartości.

+48 501 166 732
kontakt@wgadule.pl
Komorowskiego 6/u1
63-100 Śrem

LAT
DOŚWIADCZENIA