Nasz zespół

„Talent wygrywa mecze, ale praca zespołowa i inteligencja wygrywają mistrzostwa.” – Michael Jordan.

Agnieszka Pawlińska

Właściciel
Cześć, nazywam się Agnieszka i jestem założycielką Gaduły. Od ponad 13 lat razem z Wami i moimi lektorami tworzymy wyjątkowe miejsce do nauki języków obcych dla dzieci i młodzieży, gdzie dzięki unikatowej formie mogą w swój indywidualny sposób pogłębiać tajniki języka. Tworzymy miejsce gdzie edukacja jest wyjatkowa – oparta na szacunku i pozytywnej relacji z uczniami.

Inga Naskręt

Lektor
Cześć nazywam się Inga. Od zawsze wiedziałam, że język angielski to moja największa pasja ❤️. Już w gimnazjum byłam uczennicą klasy językowej, a zaraz po ukończeniu szkoły zaczęłam aktywnie pomagać uczniom szkoły podstawowej w nauce i w przygotowaniu do egzaminów. Uwielbiam łączyć moją pasję z pracą, po prostu spełniam się w tym co robię.

Joanna Poterska

Administrator
Dobry duch Gaduły, pierwsza pomoc na froncie, kobieta misja – motywuję, wspieram, krzepię, przyklejam plasterki na bolące rany. Moje supermoce to wszechstronność i kreatywność. Na dzień dobry witam uśmiechem i częstuję dobrym słowem 🙂
Image20240407 153028851
Patrycja1

Patrycja Bogdanowicz

Lektor języka niemieckiego
Cześć, nazywam się Patrycja. Niemiecki zawsze był moją pasją dlatego studiowałam germanistykę i zdobyłam certifkat Geothe Institut na poziomie C1. W Gadule staram się zarazić dzieci pasją do języka niemieckiego. Dużo zabawy, śmiechu, przyjazna atmosfera oraz niezwykły zapał uczniów do nauki to klucz do efektywnej nauki i szybkich postępów.

Amelia Matuszewska

Administrator
Cześć, nazywam się Amelia. Nauka języków od zawsze była moją pasją. Jestem ambitną i pracowitą osobą wielu zainteresowań, lubię wyzwania. Zawsze daję z siebie 110%. Od kilku lat interesuję się Koreą Południową, a od 3 lat uczę się tego języka. Jestem studentką Koreanistyki. Śpiewam od 6 lat. W Gadule zajmuję się administracją. To ja jestem po drugiej stronie komputera czy telefonu gdy tylko potrzebujecie naszej pomocy.
Bez Nazwy
Dołącz do nas

Kompetencje i wartości

Wszyscy Lektorzy zaangażowani do współpracy w Gadule zostali przeszkoleni w pracy Metodami wykorzystywanymi w Szkole. Metodyk Gaduły prowadzi cykliczne rozmowy oraz dba o utrzymanie wysokiego standardu kursów.
Zapraszamy do współpracy Lektorów, którzy oprócz odpowiednich kwalifikacji oraz kompetencji podzielają również nasze wartości.

+48 501 166 732
kontakt@wgadule.pl
Komorowskiego 6/u1
63-100 Śrem

LAT
DOŚWIADCZENIA