Drzwi szeroko otwarte w Gadule dla wszystkich

Drzwi otwarte w Gadule w najbliższą środę 6 września. Już od 17:00 czekamy na Was. Proponujemy kursy z języka angielskiego, niemieckiego oraz robotyki i kodowania.

Wykorzystajmy czas w trakcie drzwi otwartych, żeby się spotkać, poznać, porozmawiać. Będzie okazja, żeby dopełnić formalności związanych z kursami i zadać pytania, które się nasuwają. Porozmawiać o naszej metodzie nauki jezyków. Genki English to certyfikowana przez Britisch Council metoda nauczania języka angielskiego dzieci, na poziomie A1-A2 wg. CEFR, zaadoptowana u nas w Gadule. Głównym założeniem filozoficznym Genki English jest fraza I can do it! Potrafię! To właśnie wiarę we własne możliwości pragniemy zaszczepić w naszych najmłodszych uczniach. Śpiewając, bawiąc się i grając przyjemnie jest oswajać języki obce przedszkolakom. A nasi uczniowie nie czują, że się uczą. To nasz największy sukces.

Spotkacie Lektorów, którzy będą wprowadzać Wasze dzieci w świat zupełnie nowego języka.

Być może zainspirujecie się siłą jaka bije z języka niemieckiego.

Język niemiecki zyskuje popularność. W Gadule rozszyfrowujemy język niemiecki poznając rytmiczne rymowanki, wpadające w ucho piosenki, klasyczne wierszyki. Poznajemy kraj i kulturę Niemiec. Bazujemy na renomowanych podręcznikach wydawnictwa Lektorklett. Poszerzamy materiał o autorskie gry ruchowe i zabawy aktywizujące.

Do zobaczenia 😉

Udostępnij innym:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.