Drzwi szeroko otwarte w Gadule dla wszystkich

Drzwi otwarte w Gadule w najbliższą środę 6 września. Już od 17:00 czekamy na Was. Proponujemy kursy z języka angielskiego, niemieckiego oraz robotyki i kodowania.

Wykorzystajmy czas w trakcie drzwi otwartych, żeby się spotkać, poznać, porozmawiać. Będzie okazja, żeby dopełnić formalności związanych z kursami i zadać pytania, które się nasuwają. Porozmawiać o naszej metodzie nauki jezyków. Genki English to certyfikowana przez Britisch Council metoda nauczania języka angielskiego dzieci, na poziomie A1-A2 wg. CEFR, zaadoptowana u nas w Gadule. Głównym założeniem filozoficznym Genki English jest fraza I can do it! Potrafię! To właśnie wiarę we własne możliwości pragniemy zaszczepić w naszych najmłodszych uczniach. Śpiewając, bawiąc się i grając przyjemnie jest oswajać języki obce przedszkolakom. A nasi uczniowie nie czują, że się uczą. To nasz największy sukces.

Spotkacie Lektorów, którzy będą wprowadzać Wasze dzieci w świat zupełnie nowego języka.

Być może zainspirujecie się siłą jaka bije z języka niemieckiego.

Język niemiecki zyskuje popularność. W Gadule rozszyfrowujemy język niemiecki poznając rytmiczne rymowanki, wpadające w ucho piosenki, klasyczne wierszyki. Poznajemy kraj i kulturę Niemiec. Bazujemy na renomowanych podręcznikach wydawnictwa Lektorklett. Poszerzamy materiał o autorskie gry ruchowe i zabawy aktywizujące.

Do zobaczenia 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *