|

Certyfikat Cambridge w Gadule

W Gadule oferujemy kursy dla dzieci, których efekty potwierdza prestiżowa instytucja jaką jest Cambridge Assessment English – część Uniwersytetu w Cambridge. 

W Gadule masz kilka możliwości rozwoju. Możesz wybrać standardowa ścieżkę edukacyjną i zdecydować się na zajęcia raz w tygodniu plus praca własna na platformie. Możesz też założyć, że Twoje cele są inne i chciałbyś skorzystać z ambitnej ścieżki egzaminacyjnej Cambridge. Jesteś ciekawy co to takiego?

Ścieżka egzaminacyjna Cambridge daje naszym kursantom ogromne możliwości rozwoju. Co dwa lata nasi uczniowie mają możliwość przystąpienia do kolejnego poziomu egzaminu certyfikacyjnego Cambridge, który sprawdza i potwierdza znajomość języka na danym poziomie. Certyfikaty Cambridge rozpoznawalne i uznawane są na całym świecie przez szkoły, uniwersytety oraz pracodawców z sektora prywatnego i publicznego we wszystkich krajach anglojęzycznych.

Proponujemy kursy, których efekty potwierdza prestiżowa instytucja jaką jest Cambridge Assessment English – część Uniwersytetu w Cambridge. Ścieżka egzaminacyjna w Gadule rozpoczyna się dla dzieci już od 7 roku życia. Satysfakcja i poczucie faktycznie osiągniętego poziomu znajomości języka! To najskuteczniejsza ścieżka językowa dla każdego bez względu na wiek. W Gadule rozpoczyna się już od 7 roku życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *