Img 6055
|

Zakończenie roku w Gadule

W pierwszej kolejności chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za zaangażowanie. Ma to wielkie znaczenie, nie tylko dla nas, ale też dla uczniów, których motywacja do nauki języka rośnie wprost proporcjonalnie do zainteresowania rodziców.

Wszystkie kursy w Gadule są prowadzone, przez ludzi z pasją pod okiem Metodyka, dlatego też angażujemy się w naszą pracę z dziećmi maksymalizując kontakt z językiem angielskim.

Kurs Teddy Eddie na który zdecydowali się państwo zapisać swoje dzieci, to ambitna ścieżka rozwoju dla dzieci. W czasie kursu państwa dzieci opanowały (uwaga, liczby ;)) prawie 200 wyrażeń, 50 poleceń czyli znany państwu the command set, kilkadziesiąt pytań oraz kilkadziesiąt możliwości aby na nie odpowiedzieć. Wszystko to uczniowie, którzy ukończyli kurs, potrafią manipulować zdaniami według własnego pomysłu. Oprócz tego dzieci poznały ciekawe historie, piosenki czy SHOWTIME, który występuje w każdym rozdziale.

Było nam niezmiernie miło oglądać to jak dzieci rozwijają swoje zdolności językowe na naszych zajęciach. Cudownie też było widzieć, że to czego uczniowie się nauczyli, zostaje zapamiętane. Idealnym przykładem tego był ostatni tydzień zajęć, podczas którego powtarzaliśmy wyrażenia i struktury z całego roku. Kursanci bez problemu nazywali karty i używali zagadnień z pierwszych rozdziałów.

Bardzo ważnym elementem, który przyczynił się do edukacji państwa dzieci, jest aplikacja PLAC ZABAW. Jest to świetne miejsce w którym uczniowi mogli ustabilizować swoją wiedzę. Dlatego przychodzimy ze świetną informacją! Zależy nam aby dzieci podczas przerwy wakacyjnej nie straciły kontaktu z językiem angielskim, oraz z naszym misiem dlatego do końca sierpnia mają państwo dostęp do aplikacji. Można z niej śmiało korzystać i zdobywać kolejne gwiazdki.

Reasumując, dziękujemy za motywowanie dzieci do nauki języka, uczestnictwa w zajęciach oraz korzystania z aplikacji Plac Zabaw. Życzymy państwu spokojnych, bezpiecznych wakacji! Proszę uściskać od nas dzieci i przekazać, że razem z Edkiem tęsknimy oraz czekamy na nich we wrześniu 🙂

Nasze kontynuacje wyjątkowych kursów Teddy Eddie, czyli Savvy Ed i Chatty to perełki z których jesteśmy dumni. Koniecznie zerknijcie na naszą stronę internetową i zobaczcie w czym jesteśmy dobrzy i co dal nas jest ważne.

Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Gaduły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *