Chatty

Gaduła

Kursy Chatty

Tworzymy środowisko, w którym uczniowie są zrelaksowani i pewni swoich umiejętności. Dajemy im możliwość pokazania tego, czego się nauczyli, bez stresu. Dodatkowo, dzięki kompleksowemu omówieniu typów zadań międzynarodowych egzaminów Cambridge, pomagamy uczniom w jak najlepszym do nich przygotowaniu. Analizujemy każdego rodzaju zadania z egzaminów Cambridge English Qualifications dla młodych uczniów YLE.

Dzięki kursom Chatty uczniowie doświadczają i poznają życie w różnych zakątkach świata. Poprzez autentyczne treści, odpowiednio dobrane teksty i efektowną fotografię, każda lekcja jest okazją dla uczniów, aby zobaczyć coś prawdziwego i poszerzyć swoją wiedzę.

photo5945077226020124207
Photo of happy girls with handsome lads in front smiling at camera
Certyfikat Cambridge w Gadule
NGL_nowości

Dzięki zrównoważonemu programowi nauczania umiejętności, naciskowi na nauczanie gramatyki i skupieniu się na zadaniach ze słuchu, rodzice mogą być pewni, że potrzeby językowe dzieci są zaspokajane. Świat jest niesamowitym miejscem.

Podczas kursów Chatty, opartych o materiały National Geographic Learning, pokazujemy dzieciom autentyczne historie i filmy. Dzięki projektom międzynarodowym pomagamy uczniom nawiązać kontakty w języku angielskim. Budujemy popmost pomiędzy ich życiem, a światem dookoła. Zachęcamy uczniów do uczenia się i wyrażania siebie. Chatty daje młodym uczniom bazowe umiejętności językowe oraz zrównoważony fundament umiejętności i zwiększenie zaufania, którego potrzebują, aby z powodzeniem korzystać z języka angielskiego.

Wyświetlanie jednego wyniku