Realizujemy w Gadule projekt międzynarodowy z rówieśnikami z Japonii

Realizujemy w Gadule projekt międzynarodowy z rówieśnikami z Japonii

Język angielski jest doskonałym narzędziem komunikacji pomiędzy wieloma narodami i kulturami. Idealnym środkiem przekazu i w Gadule uczymy się korzystać z tej super mocy.

Korzystamy z naturalnej ciekawości świata u dzieci i młodzieży i pokazujemy naszym uczniom jak wiele mogą osiągnąć jeśli tylko zapragną zgłębiać swoja wiedzę.

Dzięki językowi angielskiemu możemy porozumieć się w każdym zakątku świata i w prawie każdej szerokości geograficznej. Podróżując lub komunikując się zdalnie.

W Gadule ogromną wagę przykładamy do budowania świadomości językowej dzieci, a tym samym do wzmacniania ich pewności siebie w używaniu języka obcego oraz wplatania wyuczonych słów i zwrotów w praktyczne sytuacje. Tworzenie autentycznego kontaktu z językiem wśród rówieśników to priorytet naszych działań, które równolegle z realizacją zadań kursów językowych stanowią solidna podstawę na przyszłość.

Projekty językowe są nasza pasją i angażują zarówno kursantów jak i lektorów, bez reszty.

W tym roku, wraz ze szkołą językową z Japonii zaangażowaliśmy naszych uczniów w ciągły projekt wspomagający rozwój umiejętności mówienia u naszych kursantów. W tym roku szkolnym, ze względu na pandemię, zdecydowaliśmy się wyłącznie na wirtualny kontakt. Korzyści płynące z tej relacji nie będą widoczne od razu. Jest to długi proces, który składa się z wielu etapów.

Cieszymy się, ze możemy wspólnie je odkrywać.

Udostępnij innym:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.