Realizujemy w Gadule projekt międzynarodowy z rówieśnikami z Japonii

Język angielski jest doskonałym narzędziem komunikacji pomiędzy wieloma narodami i kulturami. Idealnym środkiem przekazu i w Gadule uczymy się korzystać z tej super mocy.

Korzystamy z naturalnej ciekawości świata u dzieci i młodzieży i pokazujemy naszym uczniom jak wiele mogą osiągnąć jeśli tylko zapragną zgłębiać swoja wiedzę.

Dzięki językowi angielskiemu możemy porozumieć się w każdym zakątku świata i w prawie każdej szerokości geograficznej. Podróżując lub komunikując się zdalnie.

W Gadule ogromną wagę przykładamy do budowania świadomości językowej dzieci, a tym samym do wzmacniania ich pewności siebie w używaniu języka obcego oraz wplatania wyuczonych słów i zwrotów w praktyczne sytuacje. Tworzenie autentycznego kontaktu z językiem wśród rówieśników to priorytet naszych działań, które równolegle z realizacją zadań kursów językowych stanowią solidna podstawę na przyszłość.

Projekty językowe są nasza pasją i angażują zarówno kursantów jak i lektorów, bez reszty.

W tym roku, wraz ze szkołą językową z Japonii zaangażowaliśmy naszych uczniów w ciągły projekt wspomagający rozwój umiejętności mówienia u naszych kursantów. W tym roku szkolnym, ze względu na pandemię, zdecydowaliśmy się wyłącznie na wirtualny kontakt. Korzyści płynące z tej relacji nie będą widoczne od razu. Jest to długi proces, który składa się z wielu etapów.

Cieszymy się, ze możemy wspólnie je odkrywać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *