Uczymy się angielskiego stacjonarnie, online oraz… hybrydowo

Kid is learning in class

Jeszcze kilka lat temu, budując Gadułę od podstaw do głowy by nam nie przyszło, że będziemy uczyć przez internet. Czasy zmieniają się szybko, a my staramy się do nich dostosować. Dlatego od marca tego roku rozpoczęliśmy zajęcia online, które są kolejnym krokiem w stronę rozwoju zarówno naszych umiejętności jak i rozwoju naszych uczniów. Kontynuacja kursów wymaga od nas adaptacji.

Myśleliśmy, że nic nas nie zaskoczy… i pojawiła się hybryda

To zaskakujące jak bardzo wymagające stają się kolejne dni. W tym roku kolejnym wyzwaniem stała się dla nas hybryda. Zajęcia hybrydowe są połączeniem lekcji stacjonarnej z lekcją zdalną (online). To fantastyczne rozwiązanie dla osób, które z różnych względów nie mogą uczęsniczyć w zajęciach stacjonarnych. Dzięki hybrydzie uczeń ma kontakt nie tylko z lektorem, ale również z innymi uczestnikami kursu.

Stajemy na głowie, żeby zapewnić Wam absolutnie wszystkie możliwe opcje nauczania. Dostosowujemy metody do potrzeb naszych czasów. Nie jest łatwe, ale nie poddajemy się 🙂

W Gadule proponujemy Wam zajęcia stacjonarne, hybrydowe lub zdalne w zależności sytuacji epidemiologicznej oraz od potrzeb danej grupy. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

W dalszym ciągu, bardziej niż kiedykolwiek, dostosowujemy standardy do zmieniającego się reżimu sanitarnego. Pracujemy w małych grupach z zachowaniem odstępów. Przypominamy dzieciom o obowiązku dezynfekcji/mycia rąk oraz zakrywania ust i nosa w przestrzeniach wspólnych.

Jednocześnie przypominamy, że wszyscy kursanci uczących się w naszej szkole zarówno licencjonowanymi metodami Teddy Eddie oraz Savvy Ed oraz kursów National Geographic Learning , mają dodatkowe wsparcie nauki w postaci platform internetowych oraz aplikacji do nauki zdalnej:

-platformy internetowej LMS NGL
-platformy internetowej Savvy Quest,
-aplikacji Plac Zabaw TEDDY EDDIE,
-płyty z nagraniami i zestaw kursanta,

Jest to bardzo ważny element naszych kursów, a polecamy je szczególnie w przypadku nieobecności. Potrafią zdziałać cuda! Nasze dzieci będą w stałym kontakcie z językiem.

Proponujemy również konsultacje z naszym Metodykiem w przypadku dłuższych przerw w nauce. Takie spotkania umawiamy indywidualnie, dopasowując termin do konkretnej osoby. Spotkanie może być zorganizowane zdalnie lub stacjonarnie w zależności od sytuacji.

Pamiętajcie, ze jesteśmy tu dla Was! Razem przetrwamy ten trudny czas, dbając o ciągły rozwój językowy dzieic w tym niezwykle wymagającym czasie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.