Uczymy się angielskiego stacjonarnie, online oraz… hybrydowo

Jeszcze kilka lat temu, budując Gadułę od podstaw do głowy by nam nie przyszło, że będziemy uczyć przez internet. Czasy zmieniają się szybko, a my staramy się do nich dostosować. Dlatego od marca tego roku rozpoczęliśmy zajęcia online, które są kolejnym krokiem w stronę rozwoju zarówno naszych umiejętności jak i rozwoju naszych uczniów. Kontynuacja kursów wymaga od nas adaptacji.

Myśleliśmy, że nic nas nie zaskoczy… i pojawiła się hybryda

To zaskakujące jak bardzo wymagające stają się kolejne dni. W tym roku kolejnym wyzwaniem stała się dla nas hybryda. Zajęcia hybrydowe są połączeniem lekcji stacjonarnej z lekcją zdalną (online). To fantastyczne rozwiązanie dla osób, które z różnych względów nie mogą uczęsniczyć w zajęciach stacjonarnych. Dzięki hybrydzie uczeń ma kontakt nie tylko z lektorem, ale również z innymi uczestnikami kursu.

Stajemy na głowie, żeby zapewnić Wam absolutnie wszystkie możliwe opcje nauczania. Dostosowujemy metody do potrzeb naszych czasów. Nie jest łatwe, ale nie poddajemy się 🙂

W Gadule proponujemy Wam zajęcia stacjonarne, hybrydowe lub zdalne w zależności sytuacji epidemiologicznej oraz od potrzeb danej grupy. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

W dalszym ciągu, bardziej niż kiedykolwiek, dostosowujemy standardy do zmieniającego się reżimu sanitarnego. Pracujemy w małych grupach z zachowaniem odstępów. Przypominamy dzieciom o obowiązku dezynfekcji/mycia rąk oraz zakrywania ust i nosa w przestrzeniach wspólnych.

Jednocześnie przypominamy, że wszyscy kursanci uczących się w naszej szkole zarówno licencjonowanymi metodami Teddy Eddie oraz Savvy Ed oraz kursów National Geographic Learning , mają dodatkowe wsparcie nauki w postaci platform internetowych oraz aplikacji do nauki zdalnej:

-platformy internetowej LMS NGL
-platformy internetowej Savvy Quest,
-aplikacji Plac Zabaw TEDDY EDDIE,
-płyty z nagraniami i zestaw kursanta,

Jest to bardzo ważny element naszych kursów, a polecamy je szczególnie w przypadku nieobecności. Potrafią zdziałać cuda! Nasze dzieci będą w stałym kontakcie z językiem.

Proponujemy również konsultacje z naszym Metodykiem w przypadku dłuższych przerw w nauce. Takie spotkania umawiamy indywidualnie, dopasowując termin do konkretnej osoby. Spotkanie może być zorganizowane zdalnie lub stacjonarnie w zależności od sytuacji.

Pamiętajcie, ze jesteśmy tu dla Was! Razem przetrwamy ten trudny czas, dbając o ciągły rozwój językowy dzieic w tym niezwykle wymagającym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *