Nowy sezon w Gadule rozpoczynamy 11 września

Otwarcie nowego sezonu w Gadule. Startujemy 11 września 😉 W najśmielszych planach nie przypuszczalismy, że nasza praca zostanie tak doceniona. Gaduła jako szkoła językowa powstała w 2010 roku, czyli mamy już ponad 7 lat. Od tego czasu Gaduła pięknie poszerza szeregi swoich uczniów oraz ofertę. Od września ponownie zapraszamy na kursy angielskiego, niemieckiego, robotyki i programowania dla dzieci.

Nasza Gaduła ma już 7 lat. Cieszymy się, że możemy ją rozwijać razem z Wami. To przecież nie tylko nauczyciele tworzą klimat, ale również Wy czyli jej uczniowie.

W Gadule uczymy języków obcych angielskiego, niemieckiego oraz kodowania. Przygotowaliśmy również zajęcia z robotyki na bazie klocków Lego.

Kursy języka angielskiego dla najmłodszych realizujemy w oparciu o metodę Genki English. Certyfikowany przez Britisch Council, dynamiczny angielski dla aktywnych dzieci – Genki English, zyskuje swoich małych i dużych fanów w Śremie i okolicach.

Język niemiecki zyskuje popularność. W Gadule rozszyfrowujemy język niemiecki poznając rytmiczne rymowanki, wpadające w ucho piosenki, klasyczne wierszyki. Poznajemy kraj i kulturę Niemiec. Bazujemy na renomowanych podręcznikach wydawnictwa Lektorklett. Poszerzamy materiał o autorskie gry ruchowe i zabawy aktywizujące.

Na zajęciach kodowania staramy się wprowadzić dzieci w tajemniczy świat programowania w językach: ScratchJR, Scratch oraz Python tworząc proste gry. W Gadule dzieci uczą się logicznego myślenia, zasad współpracy i podstaw programowania jednocześnie. Dlatego zajęcia te mają charakter ogólnorozwojowy i wpływają pozytywnie na różne sfery funkcjonowania dziecka.

Robotyka dla dzieci w Gadule. Nasze zajęcia mają charakter warsztatów. Realizujemy projekty robotów, które później poprzez języki kodowania Lego WeDo oraz Scratch wprawiamy w ruch. Na tych zajęciach dzieci rozwijają swoją kreatywność i umiejętność logicznego myślenia.

Nic dziwnego – nauka przez zabawę to najlepszy sposób na oswajanie dzieci z nowym wyzwaniem . To jest nasze bingo 😉

Zwarci, wypoczęci i gotowi do akcji wkraczamy w nowy rok szkolny 🙂 Ekipa stęsknionych lektorów na stanowiskach 😉 Gadułka muśnięta powiewem świeżości – po liftingu tylko czeka żeby wypełnił ją śmiech dzieciaczków. Z dodatkowych atrakcji – po urlopie macierzyńskim wraca do gadułkowego zespołu uśmiechnięta i wypoczęta 😉 pani Agnieszka 🙂 Dlatego ogłaszamy wszem i wobec 😉 naszym kochanym stałym uczniom oraz świeżynkom – jesteście oczekiwani ;)!Dla Was ciągle się rozwijamy.
Dziękujemy, że jestescie z nami!

Udostępnij innym:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.