||||

Nowy sezon w Gadule rozpoczynamy 11 września

Otwarcie nowego sezonu w Gadule. Startujemy 11 września 😉 W najśmielszych planach nie przypuszczalismy, że nasza praca zostanie tak doceniona. Gaduła jako szkoła językowa powstała w 2010 roku, czyli mamy już ponad 7 lat. Od tego czasu Gaduła pięknie poszerza szeregi swoich uczniów oraz ofertę. Od września ponownie zapraszamy na kursy angielskiego, niemieckiego, robotyki i programowania dla dzieci.

Nasza Gaduła ma już 7 lat. Cieszymy się, że możemy ją rozwijać razem z Wami. To przecież nie tylko nauczyciele tworzą klimat, ale również Wy czyli jej uczniowie.

W Gadule uczymy języków obcych angielskiego, niemieckiego oraz kodowania. Przygotowaliśmy również zajęcia z robotyki na bazie klocków Lego.

Kursy języka angielskiego dla najmłodszych realizujemy w oparciu o metodę Genki English. Certyfikowany przez Britisch Council, dynamiczny angielski dla aktywnych dzieci – Genki English, zyskuje swoich małych i dużych fanów w Śremie i okolicach.

Język niemiecki zyskuje popularność. W Gadule rozszyfrowujemy język niemiecki poznając rytmiczne rymowanki, wpadające w ucho piosenki, klasyczne wierszyki. Poznajemy kraj i kulturę Niemiec. Bazujemy na renomowanych podręcznikach wydawnictwa Lektorklett. Poszerzamy materiał o autorskie gry ruchowe i zabawy aktywizujące.

Na zajęciach kodowania staramy się wprowadzić dzieci w tajemniczy świat programowania w językach: ScratchJR, Scratch oraz Python tworząc proste gry. W Gadule dzieci uczą się logicznego myślenia, zasad współpracy i podstaw programowania jednocześnie. Dlatego zajęcia te mają charakter ogólnorozwojowy i wpływają pozytywnie na różne sfery funkcjonowania dziecka.

Robotyka dla dzieci w Gadule. Nasze zajęcia mają charakter warsztatów. Realizujemy projekty robotów, które później poprzez języki kodowania Lego WeDo oraz Scratch wprawiamy w ruch. Na tych zajęciach dzieci rozwijają swoją kreatywność i umiejętność logicznego myślenia.

Nic dziwnego – nauka przez zabawę to najlepszy sposób na oswajanie dzieci z nowym wyzwaniem . To jest nasze bingo 😉

Zwarci, wypoczęci i gotowi do akcji wkraczamy w nowy rok szkolny 🙂 Ekipa stęsknionych lektorów na stanowiskach 😉 Gadułka muśnięta powiewem świeżości – po liftingu tylko czeka żeby wypełnił ją śmiech dzieciaczków. Z dodatkowych atrakcji – po urlopie macierzyńskim wraca do gadułkowego zespołu uśmiechnięta i wypoczęta 😉 pani Agnieszka 🙂 Dlatego ogłaszamy wszem i wobec 😉 naszym kochanym stałym uczniom oraz świeżynkom – jesteście oczekiwani ;)!Dla Was ciągle się rozwijamy.
Dziękujemy, że jestescie z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *