Img 0225

Certyfikaty Cambridge w Gadule rozdane – wrzesień 2022

Wydaję nam się jakbyśmy całkiem niedawno pisali Wam o egzaminach, które odbyły się  w Gadule… a tu minęły już prawie 4 miesiące! Dacie wiarę?

Podczas kiedy wszyscy cieszyliśmy się wakacjami to komisja egzaminacyjna w Cambridge Assesment English  w Wielkiej Brytanii w pocie czoła sprawdzała egzaminy naszych kursantów!

Ale już do nas dotarły, a wszyscy uczniowie, którzy 14 maja lekko niepewni i zestresowani przyszli pisać ten test, teraz pewnym krokiem wkroczyli aby odebrać certyfikat.

7 września o godzinie 17:00 nasze serca zapłonęły wielką dumą!

Widok wszystkich kursantów tak bardzo zadowolonych z siebie i swoich osiągnięć to najlepsza nagroda za wykonaną pracę. Nasi uczniowie pokazali jak bardzo są ambitni oraz gotowi sprostać każdemu wyzwaniu. Wielkie brawa i podziękowania należą się też dla rodziców! Bo to właśnie państwo są największymi motywatorami dla swoich pociech.

Dziękujemy bardzo za państwa obecność w tym dniu ale też przez cały rok szkolny! Zdajemy sobie sprawę, że lekcje języka angielskiego to często jedne z wielu zajęć pozalekcyjnych państwa dzieci, dlatego tym bardziej dziękujemy za przypominanie i pokazywanie im, że nauka języka to jedna z najlepszych inwestycji w samego siebie!

Dziękujemy za stanie w korkach w drodze do nas, za kontakt z państwem i chęć współpracy, za każdą rozmowę oraz konsultacje.

Wy, my oraz kursanci tworzymy wspólnie coś niesamowitego i ten dzień właśnie to potwierdził. Dziękujemy!

ps

Tak to wyglądało jeszcze w maju!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *