Tradycją w Gadule stało się zaopatrywanie kursantów, w pełne zestawy do nauki. Takie przyjemności w ramach wszystkich kursów w Gadule oraz bez dodatkowych opłat.

Po rozpoczęciu zajęć, każdy z naszych uczniów dostaje na własność narzędzia, które umożliwiają zarówno dziecku jak i rodzicowi branie aktywnego udziału w kursie.

Wyjątkowy pakiet zawiera kilka elementów, oprócz książek i płyty Cd również sekretna książeczkę, która w ciekawy i absolutnie innowacyjny sposób wprowadza dodatkowe słownictwo poszerzające umiejętności dziecka.

W ramach kursu dzieci dostają również dostęp do platformy Plac Zabaw, która jest dodatkowym elementem aktywizującym. Jak sama nazwa wskazuje to istotny raj dla miłośników gier i animacji, a wszystko cudownie skorelowane z treściami lekcji, utrwala materiał z zajęć.

Cieszymy się, że Wy też się cieszycie 🙂 nowymi gadżetami, które będą w trakcie tego roku szkolnego, spełniały ważne zadanie edukacyjne, ponieważ to jest cel nadrzędny naszych kursów. Życzymy naszym kursantom wielu powodów do dumy ze swoich postępów.

Similar Posts

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.