|

Zestawy ucznia rozdane – pakiety w dobry rękach

Tradycją w Gadule stało się zaopatrywanie kursantów, w pełne zestawy do nauki. Takie przyjemności w ramach wszystkich kursów w Gadule oraz bez dodatkowych opłat.

Po rozpoczęciu zajęć, każdy z naszych uczniów dostaje na własność narzędzia, które umożliwiają zarówno dziecku jak i rodzicowi branie aktywnego udziału w kursie.

Wyjątkowy pakiet zawiera kilka elementów, oprócz książek i płyty Cd również sekretna książeczkę, która w ciekawy i absolutnie innowacyjny sposób wprowadza dodatkowe słownictwo poszerzające umiejętności dziecka.

W ramach kursu dzieci dostają również dostęp do platformy Plac Zabaw, która jest dodatkowym elementem aktywizującym. Jak sama nazwa wskazuje to istotny raj dla miłośników gier i animacji, a wszystko cudownie skorelowane z treściami lekcji, utrwala materiał z zajęć.

Cieszymy się, że Wy też się cieszycie 🙂 nowymi gadżetami, które będą w trakcie tego roku szkolnego, spełniały ważne zadanie edukacyjne, ponieważ to jest cel nadrzędny naszych kursów. Życzymy naszym kursantom wielu powodów do dumy ze swoich postępów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *