|

Nowe Otwarcie Gaduły

Trzy, dwa, jeden… Start! Nowe otwarcie Gaduły czyli nasz kolejny początek lub jak kto woli, ulepszony ciąg dalszy ❤ Skoro tu jesteś to oznacza, że niespodzianka dla Ciebie nie może już dłużej czekać! Otwieramy się w zupełnie nowej lokalizacji! Koniecznie dołącz do nas, żeby móc poznać kreatywnych Lektorów i z przewodnikiem przemierzać zakamarki naszej Szkoły (aż 130m2!). Dołącz, żeby dowiedzieć się o Metodach, którymi pracujemy z dziećmi i młodzieżą.Dołącz, żeby dowiedzieć się dlaczego w roku 2018 rozpoczęliśmy współpracę z Edu Bears stając się Jedynym w Śremie Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie i Savvy Ed oraz co to oznacza dla Twojego dziecka. Dołącz, żeby poznać ścieżkę edukacyjną idealnie dopasowaną do potrzeb dzieci już od 3 roku życia. Dołącz, żeby zgłębić atuty egzaminów Cambridge. Dołącz, żeby po prostu upewnić się, że decyzja o zapisaniu dziecka na kurs w Gadule była najlepszą ❤ Psst!
Będzie to jedyny dzień, żeby móc zajrzeć do pokoju Lektorskiego czyli miejsca gdzie szykujemy dla dzieci niespodzianki na zajęcia w trakcie trwania kursów ❤ Liczba miejsc jest ograniczona więc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie, że będziecie.Złapiecie nas mailowo i telefonicznie
kontakt@wgadule.pl lub telefonicznie 501 166 732 Startujemy w sobotę 4 września:Rodziców, którzy jeszcze mają dodatkowe pytania przed zapisaniem dziecka na kurs w Gadule witamy ?11: 00 zapraszamy rodziców z grup Chatty – kursy dla młodzieży ze szkoły podstawowej 11:30 – zapraszamy rodziców dzieci z grup Teddy Eddie 12:30- zapraszamy rodziców dzieci z grup Cambridge Savvy Ed 1 ;13:00 zapraszamy rodziców dzieci z grup Cambridge Savvy Ed 1b?
❤ To Już 11 lat uczymy angielskiego dzieci i młodzież w Śremie. Dołączając do 4 września wkroczysz z nami w kolejny 12 rok przygody! Kolejne urodziny Gaduły, czyli Twoje wyjątkowe święto, ponieważ to właśnie Ty współtworzysz to fantastyczne miejsce. Będzie nam szczególnie miło, jeśli potwierdzisz swoje przybycie również w wydarzeniu. Do zobaczenia ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *