|

Zmiany w Gadule w nowym roku szkolnym 2020/2021

Gaduła – angielski, niemiecki, robotyka, kodowanie

Rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo. Pandemia koronawirusa i obostrzenia, jakie zostały nałożone na naszą działalność na początku tego roku wszystkich nas zaskoczyły. Bardzo szybko musieliśmy przestawić się i przenieść całą naszą energię do świata wirtualnego. W większości przypadków nasze zmiany zostały przyjęte entuzjastycznie, za co Wam dziękujemy.

Teraz “na chłodno” mogliśmy ocenić, przeanalizować wszystkie nasze zmiany i przygotować się na przyszły sezon.

Zmiany, jakie wprowadziliśmy w tym roku w Gadule mają na celu nie tylko zwiększyć bezpieczeństwo lektorów oraz dzieci podczas zajęć, ale również przygotować się na powrót ewentualnych zaostrzeń wprowadzonych przez Ministerstwo Zdrowia.

Mamy nadzieję, że takie działanie jest zgodne z Państwa oczekiwaniami i spotka się ze zrozumieniem. Wierzymy również, że od września będziemy mogli bez przeszkód prowadzić zajęcia stacjonarne ciesząc się bliskim kontaktem z Wami.

Mniejsze grupy

maksymalnie 6 osób

Od września 2020r. grupy będą liczyły maksymalnie sześć osób. Dzięki temu łatwiej jest wprowadzić ewentualne wymogi sanitarne, a w przypadku powrotu zaostrzeń spowodowanych pandemią, ewentualne zajęcia online mogą przebiegać w komfortowy sposób.

Płatności automatyczne

realizowane przez payu

Informacje o płatności wprowadzane są tylko raz, przy pierwszej transakcji i autoryzacji karty. Kolejne opłaty pobierane są automatycznie, regularnie co miesiąc lub semestr.

Nadzór nad bezpieczeństwem transakcji prowadzony jest przez PayU, operatora płatności internetowych.

Możliwe zajęcia online

jeśli będzie konieczność

Na początku 2019 roku pandemia spodowowana koronawirusem zaskoczyła nas wszystkich. Pomimo tego, że w tej chwili możemy prowadzić zajęcia stacjonarne, nie możemy przewidzieć przyszłości.

Być może ponownie będziemy zmuszeni przenieść się do świata wirtualnego i zamienić lekcje stacjonarne na online w trakcie trwania kursu.

Rejestracja online

bez konieczności drukowania

Aby zapisać się lub swoje dziecko na jeden z naszych kursów, już nie trzeba umawiać się na spotkanie. Cała rejestracja przebiega online w dowolnie wybranym przez Państwa terminie.

Nie potrzeba również drukować umów. Wszystkie dokumenty zostaną przesłane na Państwa skrzynkę email.

Wymogi sanitarne

dbamy o bezpieczeństwo

W związku z trwającą pandemią, cały czas śledzimy wszelkie wymogi sanitarne i staramy się wprowadzać je do naszej szkoły. Dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia w Gadule przebiegały w sposób bezpieczny zarówno dla lektorów, rodziców, jak i dzieci.

Rezygnacja z kursu

w dowolnym momencie

Zdajemy sobie sprawę z różnych sytuacji losowych. Z kursów w Gadule można zrezygnować w dowolnym momencie. Wystarczy zgłosić taką wolę pisemnie z 30 dniowym okresem wypowiedzenia oraz ponieść koszt zestawu kursanta*.

* zestaw kursanta wliczony jest w cenę kursu jedynie w przypadku uczestnictwa w zajęciach przez cały rok szkolny.

Kontakt

Bądźmy w kontakcie

Napisz

kontakt@wgadule.pl

Zadzwoń

+48 796 046 427

Social Media


Facebook


Twitter


Google-plus


Pinterest


Instagram

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *