fbpx
aaaaaa

Nowe opcje w Gadule

Wszystkie zajęcia w Gadule zawiesiliśmy od 13 marca z nadzieją na szybkie wznowienie. Sytuacja jest bezprecedensowa i będziemy starali się reagować na bieżąco.

Zespół Gaduły wraz z Partnerami już od dwóch dni pracuje nad rozwiązaniami, które mogą zapewnić ciągłość kontaktu naszych uczniów z językiem angielskim.

W tym niezwykle trudnym dla nas wszystkich okresie, wiele zależy od naszego pozytywnego podejścia, komunikacji, empatii oraz współdziałania. Trzymajmy się razem!

Mamy kilka pomysłów, które wymagają oszlifowania i poddania pod dyskusję w konkretnych grupach. Będziemy o nich pisać w najbliższym czasie. Dostaną Państwo również wiadomości mailowe z konkretnymi propozycjami na czas wolny od zajęć stacjonarnych w Gadule.

Postaramy się zorganizować kilka obowiązków dla Waszych pociech bez opuszczania bezpiecznego domu. Pozwolą nam one utrzymać wysoki poziom językowy po powrocie życia do normy.

Zdrowie naszych uczniów i lektorów jest najwyższym priorytetem i we wszystkich decyzjach będziemy starali się kierować tymi wartościami.

Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie i dołożymy wszelkich starań, żeby było dobrze – mimo wszystko.

Ze wszystkimi pytaniami dzwońcie lub piszcie.

Życzymy zdrowia. Bądźmy w kontakcie.

Udostępnij innym:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.