fbpx

Wsparcie dla kursantów Teddy Eddie (dzieci 2-7 lat)

Drodzy Rodzice, staramy się jak najlepiej zadbać o Wasze dzieci, ich zdrowie i bezpieczeństwo, równocześnie nie rezygnując z umożliwienia im kontaktu z językiem angielskim.

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach od najbliższego poniedziałku, czyli od 16.03.2020, do momentu, kiedy przedszkola i szkoły nie wznowią działalności, w grupach TEDDY EDDIE będziemy zapewniać Wam tymczasowe rozwiązanie zastępcze. Będą to lekcje wideo, które wraz z zestawem kursanta oraz aplikacją Plac Zabaw umożliwią dzieciom zachowanie kontaktu z językiem w obecnej sytuacji.

Nagrane lekcje będą przesyłane w formie linku przez Gadułę. Nie będą to spotkania “na żywo”, więc będzie możliwość odtworzenia nagrania w dogodnym czasie. Jeśli dzieci (szczególnie młodsze) poczują się znużone, to będzie można przerwać oglądanie i powrócić do niego w późniejszym terminie. Zachęcamy, abyście oglądali lekcje razem z dzieckiem. Pozwoli to, szczególnie młodszym dzieciom, oswoić się z nową dla nich sytuacją, kiedy będą widzieć misia na ekranie monitora.

Dzieci mogą różnie reagować – spodziewamy się, że niektóre będą po prostu oglądać lekcję jak film, inne być może będą bardziej włączać się poprzez pokazywanie, wskazywanie, śpiew, dopowiadanie słów czy zdań. Pod koniec każdej lekcji będzie forma 2-minutówki – czyli kilka słów skierowanych do Rodzica/Opiekuna z sugestiami wspólnych zabaw językowych z dziećmi w domu. 

Będziemy wdzięczni za otwartość na taką formę nauki. Dla nas wszystkich jest to nowość, zależy nam jednak, aby dzieci utrzymały kontakt z językiem angielskim. Chcemy zminimalizować wpływ obecnej sytuacji na rozwój kompetencji językowych Waszych dzieci. Zachęcamy do współpracy – wierzymy, że działając razem, możemy to osiągnąć.

Nasz zespół pracuje w dalszym ciągu nad zoptymalizowaniem propozycji dla dzieci z kursów Chatty, pracujących na materiałach National Geographic Learning.

Zachęcamy do współpracy – wierzymy, że działając razem, możemy to osiągnąć.

Udostępnij innym:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.