|

Uruchamiamy wyjątkową, autorską platformę e-learningową dla uczniów Gaduły

Drodzy Rodzice, jak zapewne wszyscy już wiemy, lekcje online w szkołach w całej Polsce zostały przedłużone do Świąt Wielkanocnych. Cała załoga Gaduły zdecydowanie bardziej preferuje nauczanie “na żywo”, mając bliski kontakt ze swoimi podopiecznymi. Tworzenie wirtualnych lekcji to pracochłonny proces. Bardzo szybko musieliśmy jednak przestawić się i przenieść całą naszą energię do świata wirtualnego.

Chcemy jednak, aby Państwa dzieci mogły kontynuować kursy rozpoczęte w Gadule oraz przez ten przejściowy okres nie zatraciły kontaktu z językiem angielskim, gdyż powrót do nauki po długiej przerwie zawsze jest trudny dla każdego.

W tym celu postanowiliśmy stworzyć wyjątkową, autorską i przede wszystkim prostą w obsłudze platformę e-learningową. Nasze lekcje online, to kontynuacja materiałów, które Państwa dzieci już znają: Our World National Geographic Learning, a wkrótce pojawi się również Teddy Eddie.

Co ważne, ćwiczenia, które zawarte są na naszej platformie e-learningowej sprawdzane są przez naszych lektorów. W przypadku wątpliwości podczas wykonywania ćwiczenia, zawsze można zadań nam pytanie.

Dokładne instrukcje związane z naszą platformą przesłaliśmy drogą mailową. W przypadku dodatkowych pytań lub gdyby Państwo nie otrzymali od nas maila, prosimy o kontakt.

Wielka prośba do Państwa, aby przesyłać do nas wszelkie uwagi dotyczące naszych lekcji online. Cały czas próbujemy je udoskonalać. Tak, aby spełniały oczekiwania zarówno Państwa jak i dzieci. Dlatego też wszelkie uwagi związane z ich działaniem są bardzo ważne.

Przypominamy również, że do każdego z naszych kursów posiadamy aplikację multimedialną z grami. Można ja pobrać ze sklepu Play wpisując NGL Our World, zalogować się korzystając z haseł z podręcznika i korzystać. Jest to fantastyczne uzupełnienie kursu oraz pracy na e-platformie Gaduły.

Mamy nadzieję, że dzięki tym zabiegom uda się wprowadzić choć w części normalne życie w tym wyjątkowym okresie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *