Testy Cambridge w nauczaniu języka angielskiego w Gadule

Testy Cambridge w nauczaniu języka angielskiego w Gadule

Testy Cambridge jako zewnętrzna ewaluacja procesu nauczania języka w Gadule. Opinia osoby z zewnątrz jest  cenną informacją nie tylko po kursach u nas, ale w ogóle po każdym kursie językowym. W poniższym poście znajdziecie informacje jak uczymy i dlaczego.

Przygotowując scenariusz każdej lekcji języka angielskiego w Gadule, bierzemy pod uwagę wiele ważnych aspektów zarówno etapu rozwoju dzieci, jak również celowości konkretnych działań w związku z planem rozwoju językowego każdej grupy wiekowej. W związku z tym, że tryb naszej pracy jest ściśle skolerowany z egzaminami Cambridge dla najmłodszych, duży nacisk kładziemy w Gadule na komunikację i praktyczne zastosowanie języka.

Zewnętrzna ewaluacja, czyli sprawdzenie co i na jakim poziomie tak naprawdę potrafimy przez niezależne instytucje. Testu Cambridge  nie można nie zdać. Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia małego człowieka, który każdą porażkę może boleśnie odczuwać. Wynikiem są zdobyte gwiazdki – od jednej do pięciu maksymalnie, czyli zawsze jest dobrze.

Na początkowym etapie nauczania, starsze dzieci przedszkolne (5/6 latki) oraz pierwsze i drugie  klasy szkoły podstawowej oswajamy z językiem angielskim, dzięki certyfikowanemu przez British Council programowi Genki English. Genki Englishto wielopoziomowy krs bazujący na multimedialnym oprogramowaniu oraz muzycznym podkładzie przy nauczaniu języka angielskiego. Jest to dynamiczny i pełen ruchu sposób na zapamiętywanie nowych gotowych zdań i zwrotów. Pozwala na zapamiętnaie ponad 100 gotowych zdań oraz 800 odpowiedzi na te pytania/zdania/frazy.

Kolejne lata nauki w Gadule to eklektyzm technik nauczania, ukierunkowany na ciągły rozwój. Śpiewamy, gramy, rozmawiamy, malujemy, lepimy z plasteliny,piszemy, liczymy, nawiązujemy kontakty ze szkołami językowymi w innych krajach,poznajemy kulturę krajów angielskojęzycznych. To wszystko i wiele więcej ze wsparciem metodycznym jednej z największych uczelni na świecie- Cambridge. Opierająć się na wieloletnim doświadczeniom w zdobywaniu wiedzy ośrodka Cambridge, zachęcamy wszystkich, którzy mają kontakt z językiem angielskim do tej świetnej zabawy i bezstresowego sprawdzenia wiedzy w testach międzynarodowych.

Na zdjęciach zaprezentowali się nasi uczniowie podczas zajęć Genki English 🙂

Udostępnij innym:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.