DOŁĄCZ DO NAS

Staż

Czy chcielibyście dołączyć do naszego zespołu?

Jeśli jesteś dyspozycyjna (-y), otwarta (-y) na nowe możliwości i chętna (-y) do wzięcia udziału w ciekawych projektach językowych, zgłoś się!

Liczba miejsc stażowych jest ograniczona. Napisz dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić do naszego Zespołu. Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej.

Dla studentów studiów lingwistyczno- filologicznych lub pedagogicznych z językiem angielskim (dających uprawnienia do nauczania języka)

Dla studentów dowolnego kierunku z poświadczoną znajomościa języka na poziomie B2 lub wyższym bez doświadczneia w nauczaniu

Dla pracowitych i zdeterminowanych młodych ludzi, którzy z nami chcą zdobyć kwalifikacje do nauczania języka angielskiego

Staż w Gadule trwa dwa miesiące.

Uczestnicy zakwalifikowani do stażu w Gadule mają w ramach swoich obowiązków uczestniczyć w cyklicznych spotkaniach poznając specyfikę pracy w Szkole oraz wykonywać zadania wyznaczone przez Opiekuna stażu. Osoby te będą współtworzyć międzynarodowe projekty językowe pod okiem Opiekuna stażu oraz poznawać metody nauczania wykorzystywane w Szkole Językowej Gaduła.

Życzliwą atmosferę w trakcie nauki
Prawo do popełniania błędów
Szkolenie wstępne do nauczenia dzieci Metodą Teddy Eddie
Mozliwość udziału w projektach międzynarodowych prowadzonych przez Gadułę
Przejrzystą ścieżkę kariery po podpisaniu umowy lektorskiej