||

Projekty międzynarodowe w Gadule, czyli przekraczamy granice

Projekty międzynarodowe. W bieżącym roku szkolnym, rozpoczynamy w Gadule kilka ekstremalnie ciekawych projektów międzynarodowych. Nawiązaliśmy współpracę z kreatywnymi szkołami w różnych częściach świata. Na początek Czechy, Japonia, Rumunia, a w dalszej przyszłości Włochy  i Rosja! Jesteśmy pewni, że wyniknie z tego coś wspaniałego! Celem nadrzędnym naszych działań jest przede wszystkim pokazanie naszym uczniom jak wiele potrafią oraz co ta wiedza daje w praktyce. Chcemy, aby nasze dzieci widziały sens swojego wysiłku włożonego w naukę nowego języka.

Tworzenie relacji z rówieśnikami spoza naszego kraju, którzy na co dzień mówią w innym języku to coś, co z pewnością może zmotywować do nauki języka angielskiego. O naszym stopniowym realizowaniu projektów będziemy Was informować na bieżąco.

Niektóre z naszych relacji są bardzo kameralne. Takie jak z Sanae Kosaka oraz Mary Kuribayashi. Część z nich to kontakty, których rozwojem będziemy mogli dzielić się z szerszym gronem odbiorców Prima English oraz Almo New Learning Concept.

Dziś możemy Wam zaprezentować film nagrany dla niesamowitej szkoły językowej z Rumunii Almo New Learning Concept. Szkoły, która na pewno może zainspirować swoich uczniów i pozwoli rozwinąć im skrzydła. W filmie zaprezentowały się nasze trzecioklasistki. Pozdrawiamy!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *