fbpx
Logo-Gaduła

Nabór otwarty w Gadule. Zapisy na kursy językowe -czas start.

Kim jesteśmy?

Gaduła to szkoła językowa dla dzieci. Aktywnie działa na rynku usług edukacyjnych od 2010 roku, ucząc dzieci języka angielskiego i niemieckiego, robotyki i kodowania. Traktujemy zabawę bardzo poważnie. W 2018 roku uzyskaliśmy status Cambridge Preparation Centre – przygotowujemy najmłodszych do międzynarodowych egzaminów certyfikacyjnych, jednocześnie dbając, by nauka była przyjemnością. Współpracujemy ze szkołami z Włoch, Japonii, Rosji oraz Czech wychodząc z założenia, że uczymy żywego języka, który jest narzędziem komunikacyjnym, a tym samym potrafi łączyć ludzi na całym świecie.

Kogo uczymy w Gadule?

Uczymy dzieci od drugiego roku życia do 8 klasy szkoły podstawowej. W tym jesteśmy najlepsi! W tym się specjalizujemy.

Jak to robimy w Gadule?

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie dzieci. Staramy się, żeby lubiły nasze zajęcia. Przygotowujemy lekcje z sercem według wysokich standardów. Mówimy do dzieci po angielsku. Uczymy angielskiego pełnymi zdaniami. Wierzymy, że każde z dzieci uczy się w swoim tempie, pozwalamy im zanurzyć się w angielskim i wchłonąć tyle ile są w stanie. Motywujemy do dalszych sukcesów.

Gdzie nas znaleźć?

Gaduła uczy dzieci w Śremie w siedzibie przy ul. Paderewskiego 2. W związku z szybkim rozwojem szkoły dodatkowo uruchamiamy kolejny oddział na ul. Chłapowskiego (ale to jeszcze sekret ;))

Jak można się z nami skontaktować?

Wszystkie dane teleadresowe są dostępne na naszej stronie internetowej: www.wgadule.pl , Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 796 046427 oraz mailowego kontakt@wgadule.pl

Kiedy rekrutujemy?

Dbamy o spokój Rodzica w trakcie wakacji. Nabór na nasze kursy dla nowych uczniów rozpoczynamy już teraz od 15 czerwca 2019. Najlepsze godziny znikają szybciutko, więc nie ma co zwlekać. A spokojny wrzesień i zagwarantowane miejsce w grupie to duży komfort.

Udostępnij innym:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email