Teddy Eddie

Metoda De Domo

DeDomo, czyli propozycja zabawy językowej z Twoim dzieckiem


Dlaczego DeDomo?


Zastanawiają się Państwo jak pomóc swojemu dziecku w nauce języka angielskiego? Z odpowiedzią przychodzi DeDomo, czyli nowatorski pomysł na ocieplenie języka obcego w warunkach domowych. Dzięki pozytywnej domowej edukacji językowej dziecko zacznie uczyć się jeszcze efektywniej. Wiedza zdobyta na zajęciach, uzupełniona i wspierana używaniem języka w domowym zaciszu, daje dziecku szansę na pogłębiony kontakt z językiem obcym. Dzięki temu język angielski przestaje być dla nich językiem obcym, a staje się dla dziecka tak bliski jak ukochany pluszowy miś!


Teddy Eddie a DeDomo


Metoda Teddy Eddie, którą uczymy Państwa dzieci, jest nowatorską metodą mającą na celu oswojenie z językiem, ośmielenie dzieci oraz zachęcanie do podejmowania pierwszych prób mówienia po angielsku. Efekt, jaki przynosi nauka metodą Teddy Eddie można wzmocnić poprzez stosowanie oraz utrwalanie języka w zaciszu domowym. DeDomo, czyli spontaniczna oraz edukacyjna zabawa językowa z kluczowym udziałem rodziców lub bliskich, wzmocni w dziecku motywację oraz przyczyni się do osiągnięcia maksymalnych efektów.


Twórca metody


Twórcą metody DeDomo i głównym autorem serii przewodników ,,Angielski dla rodziców’’ jest dr Grzegorz Śpiewak, wieloletni wykładowca w Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego, obecnie związany z nowojorską uczelnią The New School for Social Research.


Certyfikaty i wyróżnienia


Metoda DeDomo i oparty na niej projekt edukacyjny ,,Angielski dla rodziców DeDomo’’ zostały wyróżnione prestiżowym certyfikatem Kreatywność i Innowacje 2009, przyznanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. W 2012 roku inicjatywa zdobyła kolejne cenne wyróżnienie, nagrodę im. Kallimacha, przyznawaną za wybitne osiągnięcia edukacyjne przez Magazyn Literacki Książki oraz European Language Label – europejski znak jakości dla innowacyjnych projektów edukacyjnych.
Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikami językowymi oraz zestawami nagrań mp3 dopasowanych materiałem do książek Teddy Eddie na stronie: https://edubears.pl/teddy-eddie/dedomo/
Nauczmy dzieci zdobywać świat!


Źródło: https://edubears.pl/teddy-eddie/dedomo/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *