+48 501 166 732
kontakt@wgadule.pl
Śrem, Komorowskiego 6

Lektorzy

Gaduła

Zapraszamy do współpracy Lektorów, którzy oprócz odpowiednich kwalifikacji oraz kompetencji podzielają również nasze wartości. Wszyscy Lektorzy zaangażowani do współpracy w Gadule zostali przeszkoleni w pracy Metodami wykorzystywanymi w Szkole. Metodyk Gaduły prowadzi cykliczne rozmowy oraz dba o utrzymanie wysokiego standardu kursów. Od 2021 roku wprowadziliśmy ścieżkę egzaminacyjną Cambridge co oznacza, że nasze kursy będa podlegały weryfikacji zewnętrznej, a uczniowie Gaduły oraz ich rodzice będa mogli mieć pewność wysokiej jakości nauczania potwierdzonego międzynarodowym certyfikatem.

a_pawlinska

Agnieszka Pawlińska

Lektor / Metodyk

Cześć, nazywam się Agnieszka i jestem założycielką Gaduły ❤️. Od ponad 🔟 lat razem z Wami i moimi lektorami tworzymy wyjątkowe miejsce do nauki języków obcych dla dzieci i młodzieży, gdzie dzięki unikatowej formie mogą w swój indywidualny sposób pogłębiać tajniki🥇języka. Tworzymy miejsce gdzie edukacja jest wyjatkowa – oparta na szacunku i pozytywnej relacji z uczniami. Na co dzień jestem pełną energii i pomysłów mamą dwójki fantastycznych dzieci, co wiąże się z bezgraniczną kreatywnością🌈🎨, którą można rozwijać będąc mamą ❤️

Gaduła powstała z pasji do tworzenia i miłości do dzieci. Poza pracą, swoje hobby realizuję podróżując zawsze i wszędzie. Interesuje mnie psychologia rozwoju dziecka, NVC oraz pozytywna dyscyplina. Bliska jest mi pedagogika Montessory. Uwielbiam góry, książki, dobrą kuchnię ❤️ 🙂 Gram na gitarze, jeżdżę na rowerze i najbardziej relaksuje się w kontakcie z naturą wraz z przyjaciółmi. Wierzę, że moje pasje przekładają się na wyjątkowość Gaduły, którą wspólnie tworzymy🤝.

klaudia

Klaudia Kowalczyk

Lektor

Cześć, nazywam się Klaudia😊. Na co dzień pracuję w przedszkolu ponieważ praca z dziećmi sprawia mi mnóstwo radości i daje ogromną motywację do działania 💪. Jestem osobą energiczną, która kocha adrenalinę 😎.

Na pewno rzuca się to w oczy. W wolnym czasie udzielam się w Ochotniczej Straży Pożarnej jako ratownik 🚒🔥 – spełniam się również tutaj w 100% , a pomoc innym jest dla mnie czymś całkowicie oczywistym. Zimą ❄️, gdy tylko mam możliwość wybieram się na narty 🎿 – to moja wielka pasja 💙. Latem moim ulubionym kierunkiem na wakacje jest przepiękna Chorwacja . Atmosfera, która tam panuje sprawia, że uwielbiam ją odwiedzać – jest to taki mój raj na Ziemii . Poza tym jestem kawoszem i dobra ☕️ i książka to dla mnie najlepsze połączenie – taki mój sposób na chwilowe zwolnienie i złapanie oddechu.

mila

Liudmyla Shtykhno

Lektor

Hej nazywam się Miła 😊. Swoją wiedzę i pasję przekazuję kursantom Gaduły od dwóch lat. Jestem perfekcjonistką, w rozpoczete zadania angażuję się zawsze na 100%. Samorozwój przynosi mi wielką satysfakcję, dlatego oprócz angielskiego porozumiewam się również po francusku, chińsku, rosyjsku i ukraińsku (skąd pochodzę). W Polsce przebywam wraz z moim mężem oraz dwójką kochanych dzieci. W domu mieszka z nami nasz kotek 🐱 , który jest naszym ulubieńcem 😻. Traktujemy go jak piątego członka rodziny.

Zawsze staram się przekazać dzieciom moje zamiłowanie do nauki języków. Można mieć z tego naprawdę niezła frajdę. Czuje się bardzo usatysfakcjonowana, gdy widzę postępy u moich podopiecznych. Charakteryzuje mnie spokój, który czerpię z natury. Każdą wolną chwilę spędzam otoczona przyrodą 🌱. Las to według mnie najlepsze miejsca na relaks 🌳. Poza tym ubóstwiam kwiaty 💐 oraz pielęgnować mój domowy ogródek. W kuchni posiadam swoją małą własną oranżerię 🌸🌺

asia

Joanna Mikołajczak

Lektor

Witajcie , nazywam się Asia 🙂. Angielski 🇬🇧 to oczywiście jedno z moich zainteresowań. Rozpoczął moje zamiłowanie ❤️do języków obcych i tak właśnie urodziła się kolejna pasja 😻 do języka hiszpańskiego 🇪🇸 . W tej dziedzinie jestem samoukiem, co sprawia, że do zadań podchodzę z ogromną determinacją. Kiedy potrzebuję chwili wytchnienia, spędzam c<as na świeżym powietrzu. Spacery po lesie 🌳🌲🌳 sprawiają, że się wyciszam i łapię dobra energię ☀️. 🚴‍♂️ jazda na rowerze to dla mnie ogromna przyjemność.

Moją największą miłością poza moją córeczką 🥰 są podróże 🛫 i dobre książki 📚️. Najbardziej wciągające są dla mnie kryminały, fantastyka i powieści dziewiętnastowieczne. Moje marzenie? Zwiedzenie całego świata 🌍️ za jednym zamachem. 📚️ Na co dzień możecie spotkać mnie w przedszkolu na dywanie razem z moimi podopiecznymi👩👧👦 Podsumowując robię to co kocham 😍