Lektorzy

Lektorzy

Nasz zespół

„Talent wygrywa mecze, ale praca zespołowa i inteligencja wygrywają mistrzostwa.” – Michael Jordan.

Agnieszka Pawlińska

Własciciel

Cześć, nazywam się Agnieszka i jestem założycielką Gaduły. Od ponad ? lat razem z Wami i moimi lektorami tworzymy wyjątkowe miejsce do nauki języków obcych dla dzieci i młodzieży, gdzie dzięki unikatowej formie mogą w swój indywidualny sposób pogłębiać tajniki?języka. Tworzymy miejsce gdzie edukacja jest wyjatkowa – oparta na szacunku i pozytywnej relacji z uczniami.

Zuzanna
Wojna

Lektor

Cześć nazywam się Zuzia ?. Język angielski ?? towarzyszy mi od zawsze, a fascynacja tym językiem nieustannie rośnie, co obecnie owocuje tym, że pracuję w Gadule ❤️ Uwielbiam przekładać moją pasję na pracę ?, czuję wtedy ogromne spełnienie i radość z tego co robię. Praca z dziećmi to spełnienie moich marzeń, kontakt z nimi to dla mnie wielka przyjemność ?

Inga
Naskręt

Lektor

Cześć nazywam się Inga ?. Od zawsze wiedziałam, że język angielski to moja największa pasja ??❤️. Już w gimnazjum byłam uczennicą klasy językowej, a zaraz po ukończeniu szkoły zaczęłam aktywnie pomagać uczniom szkoły podstawowej w nauce i w przygotowaniu do egzaminów ??. Uwielbiam łączyć moją pasję z pracą, po prostu spełniam się w tym co robię

Dołącz do nas

Kompetencje i wartości

Wszyscy Lektorzy zaangażowani do współpracy w Gadule zostali przeszkoleni w pracy Metodami wykorzystywanymi w Szkole. Metodyk Gaduły prowadzi cykliczne rozmowy oraz dba o utrzymanie wysokiego standardu kursów.
Zapraszamy do współpracy Lektorów, którzy oprócz odpowiednich kwalifikacji oraz kompetencji podzielają również nasze wartości.

LAT
DOŚWIADCZENIA