|

Kursy Chatty i Savvy Ed w Gadule

Wasze Pociechy ukończyły kurs Teddy Eddie lub po prostu planujecie zadbać o ich przyszłość zapisując je na zajęcia języka angielskiego po raz pierwszy?

Wasze Pociechy ukończyły kurs Teddy Eddie lub po prostu planujecie zadbać o ich przyszłość zapisując je na zajęcia języka angielskiego po raz pierwszy?


Z miłości do Dzieci przygotowaliśmy dwie ścieżki edukacyjne:
Kurs CHATTY
Kurs SAVVY ED
Czym się różnią? Odpowiedź poniżej
Chatty: Zapraszamy wszystkie Dzieci, zarówno kontynuujące naukę u nas jak i te, które pragną zanurzyć się z nami w świat języka
Savvy Ed: Jest to ambitna kontynuacja nauki po ukończeniu kursu Teddy Eddie


Chatty: Obfity w materiał interaktywne podręcznik i gry językowe, autentyczne fotografie przyciągające wzrok oraz angażujące treści pobudzające wyobraźnię i przenoszące w inny świat
Savvy Ed: Intensywny kurs językowy bazujący na ukazaniu praktyczności języka angielskiego na całym świecie i wyjątkowa konwencja kursu opierająca się na ścieżce egzaminacyjnej Cambridge. W trakcie kursu podróżujemy w odległe zakątki świata.


Chatty: Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 minut
Savvy Ed: Nasze spotkania zaplanowane są dwa razy w tygodniu, każde po 60 minut


Chatty: Kurs wspiera uczniów w realizowaniu podstawy programowej, dlatego Dzieci na niego uczęszczające mają pewność ugruntowania wiedzy i poznania szerszego horyzontu językowego.
Savvy Ed: Ten wybór jest bardziej angażujący zarówno dla Dziecka, jak i Rodzica, a program zajęć jest rozszerzony. Kurs ten, będąc częścią ścieżki egzaminacyjnej Cambridge, daje możliwość uzyskania wyróżniającego certyfikatu. Proponujemy go uczniom po ambitnych kursach przedszkolnych takich jak Teddy Eddie.


Który kurs wybrać?
Koniecznie skontaktujcie się z nami, a odpowiemy na każde Wasze pytanie!
Jedno jest pewne – każdy z nich odbywa się u nas w Gadule a to daje Wam pewność sprzyjającej atmosfery, wysokich standardów nauczania oraz spotkania na swojej drodze Lektorów z pasją!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *