fbpx
IMG_20190810_090431374_HDR

Gaduła – od września zajęcia też na Chłapowskiego

Długo nas nie było i to nie tylko w związku z wakacyjną przerwą urlopową, ponieważ w pocie czoła działaliśmy koncepcyjnie i rozbudowywaliśmy ofertę kursów językowych w Gadule. Selektywnie wybieraliśmy partnerów z którymi chcemy współpracować w nowym roku szkolnym. Partnerów z którymi mamy wspólne cele i patrzymy w tym samym kierunku. Do naszego zespołu metodycznego oprócz kursów Teddy Eddie (o których pisaliśmy szeroko w poprzednim roku szkolnym) wkracza National Geographic Learning. Szczegóły przedstawimy już wkrótce, ale już dziś chcemy podzielić się z Wami hitem, który cieszy nas od kilku tygodni. Otwieramy nową siedzibę Gaduły, bliżej serca miasta, bliżej Was i bliżej dzieci.

Z wielu naszych rozmów z naszymi rodzicami wynikała potrzeba rozszerzenia działalności Gaduły i otworzenia jej w kolejnym miejscu.

Zaufało nam wielu uczniów i ich rodziców co pokazała czerwcowa rekrutacja – dotychczasowa lokalizacja nie będzie dla nas wystarczająca. Potrzebujemy więcej przestrzeni. Gaduła oraz cały skład zespołu przy ulicy Chłapowskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych kursami od września do kontaktu.

Udostępnij innym:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.