fbpx
IMG_20190810_090431374_HDR

Gaduła – od września zajęcia też na Chłapowskiego

Długo nas nie było i to nie tylko w związku z wakacyjną przerwą urlopową, ponieważ w pocie czoła działaliśmy koncepcyjnie i rozbudowywaliśmy ofertę kursów językowych w Gadule. Selektywnie wybieraliśmy partnerów z którymi chcemy współpracować w nowym roku szkolnym. Partnerów z którymi mamy wspólne cele i patrzymy w tym samym kierunku. Do naszego zespołu metodycznego oprócz kursów Teddy Eddie (o których pisaliśmy szeroko w poprzednim roku szkolnym) wkracza National Geographic Learning. Szczegóły przedstawimy już wkrótce, ale już dziś chcemy podzielić się z Wami hitem, który cieszy nas od kilku tygodni. Otwieramy nową siedzibę Gaduły, bliżej serca miasta, bliżej Was i bliżej dzieci.

Z wielu naszych rozmów z naszymi rodzicami wynikała potrzeba rozszerzenia działalności Gaduły i otworzenia jej w kolejnym miejscu.

Zaufało nam wielu uczniów i ich rodziców co pokazała czerwcowa rekrutacja – dotychczasowa lokalizacja nie będzie dla nas wystarczająca. Potrzebujemy więcej przestrzeni. Gaduła oraz cały skład zespołu przy ulicy Chłapowskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych kursami od września do kontaktu.

Udostępnij innym:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email