fbpx
IMG_20200226_152218208

Gaduła – Akredytowanym Centrum Metody Savvy Ed

Uwaga, uwaga, fantastyczna wiadomość dla naszych kursantów Metody Teddy Eddie! Gaduła uzyskała status Akredytowanego Centrum Metody Savvy Ed.

Od przyszłego sezonu włączamy do naszej oferty kursy Savvy Ed. To ambitna ścieżka językowa, która doprowadzi naszych kursantów do poziomu A2 (wg. skali Rady Europy). Lekcje Savvy Ed będą dla dziecka krokiem milowym w stronę płynności językowej, a dokładnie o to chodzi.

Znane zdania i zwroty będą utrwalone, a dzieci zaktywizowane do samodzielnej produkcji językowej-w dalszym ciągu przy użyciu gamifikacji i zabaw.

Dzieci uczą się także rozwiązywania testów, bo również takim wyzwaniom będą musiały sprostać w czasie naszych kursów.

Dlaczego wprowadzamy nowe kursy ?

Chcemy utrzymać wysoki poziom językowy naszych kursantów, a zajęcia Savvy Ed to naturalna konsekwencja naszych działań. Jak zwykle u nas – nieodłącznym elementem kursu jest fenomenalna aplikacja, która wspomaga proces nauki.

Ze względu na wyjątkowo wymagający program kursu, Savvy Ed przeznaczony jest wyłącznie dla dzieci po ambitnych kursach przedszkolnych. W praktyce oznacza to konieczność sprawdzenia kompetencji językowych dzieci przed rozpoczęciem współpracy.

Nasze materiały zapewniają również rozwijające dziecko treści.

Dumni i szczęśliwi, działamy dalej!

Udostępnij innym:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.