fbpx

KONKURS z okazji Dnia Dziecka!

Pozdróże Teddy Eddie

Dzień Dziecka w tym roku świętujemy w Gadule już od dziś. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, właśnie po to, żeby sprawić Wam radość i maksymalnie wydłużyć ten piękny czas.

Biegnijcie po kredki, farby, wyklejanki i inne wydrapanki! Łapcie za kartkę i pokażcie nam jak Waszym zdaniem nasz Teddy Eddie spędzi wakacje. Gdzie pojedzie w świat? Czy pojedzie nad morze? Czy zostanie w swoim boxie i będzie miło spędzał czas? Może na basenie? Może przy grillu? Z kim? Gdzie? Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace.

Po wykonaniu pracy, proponuje ją sfotografować i załączyć pod postem konkursowym na profilu facebookowym Gaduły. Wygrywa praca z największą ilością polubień na profilu Facebookowym Gaduły.

Do zdobycia Super Paka od Misiaka wysłana wprost do domku.

Co w zestawie?

W skład Pakietu konkursowego wchodzą: poduszka Teddy Eddie Ślimak, pudełko śniadaniowe Teddy Eddie Rakieta, kredki Teddy Eddie, tatuaże Teddy Eddie, bransoletka bezpieczeństwa Teddy Eddie, notes i długopis Teddy Eddie. WOWaśne!

Każdy uczestnik konkursu dostanie od nas bon upominkowy w wysokości 50zł z przeznaczeniem na kurs Teddy Eddie on holiday.

Dlaczego bon na kurs Teddy Eddie on Holiday? Ponieważ Mis Eddie zaprasza również na wakacyjne kursy z łyżką humoru i szczyptą zacięcia podróżniczego.

Uwielbia bawić się ze wszystkimi dziećmi przy okazji ucząc angielskiego. Koniecznie bądźcie wtedy z nim :)Bądźcie z nami.

 

KONKURS!

PODRÓŻE TEDDY EDDIE

Biegnijcie po kredki, farby, wyklejanki i inne wydrapanki! Łapcie za kartkę i pokażcie nam jak Waszym zdaniem nasz Teddy Eddie spędzi wakacje.

Wasze prace umieście w komenatrzu pod konkursowym postem na naszym facebooku lub wyślijcie za pomocą poniższego formularza.

Jeśli nie posiadasz konta na facebooku, wyślij swoją pracę do nas za pomocą poniższego formularza lub mailem na adres kontakt@wgadule.pl

My ją umieścimy na naszym facebookowym profilu.

Organizator oświadcza, że dane osobowe zbierane i przetwarzane przez Organizatora jako administratora danych osobowych będą wykorzystywane wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Gaduła Agnieszka Pawlińska przy ulicy Chłapowskiego 18/4 w Śremie, telefon: 796 046 427, mail: kontakt@wgadule.pl

Firma wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych Osobowych z którym można skontaktować się poprzez e-mail: kontakt@pawlinski.com.pl lub telefonicznie 796 026 486 w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych lub danych dziecka.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (możliwość istnieje jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, a nie na podstawie przepisów uprawniających administratora do przetwarzania tych danych)

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, czyli Urzędu Ochrony Danych gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pana/Pani lub dziecka, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Pełen regulamin konkursu: Regulamin konkursu Podróże Teddy Eddie

NAGRODY

Do zdobycia Super Paka od Misiaka wysłana wprost do domku!

W skład Pakietu konkursowego wchodzą: poduszka Teddy Eddie Ślimak, pudełko śniadaniowe Teddy Eddie Rakieta, kredki Teddy Eddie, tatuaże Teddy Eddie, bransoletka bezpieczeństwa Teddy Eddie, notes i długopis Teddy Eddie. WOWaśne!

Nagroda w konkursie "Podróże z Teddy Eddie"

Dla każdego uczestnika konkursu:

Każdy uczestnik konkursu dostanie od nas bon upominkowy w wysokości 50zł z przeznaczeniem na kurs Teddy Eddie on holiday!