fbpx

Angielski dla szkoły podstawowej

kursy CHATTY

Nasze kursy Chatty w oparciu o podręczniki National Geographic Learning, dzięki swojej nowoczesnej formule i wizualnej atrakcyjności rozbudzają ciekawość i pragnienie poznawania świata za pomocą języka angielskiego.

Dzięki pracy projektowej uczniowie zdobywają umiejętność komunikowania się, współpracy, rozwiązywania konfliktów, selekcjonowania informacji, dyskusji oraz krytycznego myślenia.

W Gadule zdajemy sobie sprawę, że język angielski dla naszych dzieci będzie narzędziem do poznawania świata. Kluczowa umiejętność, która otwiera wiele drzwi. Zapraszamy na ambitne i przyjazne dzieciom kursy w Gadule.

NAPISZ DO NAS

angielski dla szkoły podstawowej

Chatty

Informuję, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem formularza kontaktowego są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały mi udostępnione. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy. Administrator Danych Osobowych: Gaduła Agnieszka Pawlińska

Adres email

kontakt@wgadule.pl

Telefon

796 046 427